گروه کوهنوردی اماوند


برنامه های این هفته

طبیعت گردی آبشارهای خوشکار سرپرست اقای صادقی 09132983122

کوهپیمایی کوه های پردیسان همراه با اموزش سرپرست خانم شمس 09174354133

درباره اماوند

فرستادن به ایمیل چاپ

گروه کوهنوردی اماوند در تاریخ17 / 5 / 1387 به همت جمعی از کوهنوردان و با هدف گسترش روحیه کوهنوردی، آشتی با طبیعت وحفظ آن تاسیس گردید. از بدو تاسيس گروه تاكنون، افراد متعددي با تلالشی خالصانه توانستند این گروه راتشکیل دهند و پایه گذار فعالیت ها باشند تا گروه را به جايگاه موفق كنوني آن برسانند.

اساسنامه و آیین نامه این گروه پس از مدتی فعالیت تنظیم و به تصویب رسید که هم اکنون نیز در حال اجرا می باشد. جلسات اولیه گروه به علت نداشتن مکانی مناسب در پارک ریاضیات کرمان برگزار می گردید که بعد از آن و در سال1388به همت سه تن از اعضاء ( خانم سوزان صدر میرحسینی، آقای محمد ملکی و آقای احد ریحانی ) مکانی در اختیار گروه قرار گرفت تا محلی باشد جهت دفتر گروه و بتوان جلسات هفتگی گروه را در آنجا برگزار نمود.

هم اکنون گروه کوهنوردی اماوند با داشتن 58 عضو رسمی و غیر رسمی یکی از فعال ترین گروههای هیات کوهنوردی استان کرمان محسوب می شود و در این مدت این گروه توانسته است با نگاهی نو ، فعالیتهای خوبی را ارائه داده و کوهنوردانی را با توان فنی خوب تحویل جامعه کوهنوردی نماید.

اهداف اصلی این گروه انجام ورزش کوهنوردی به صورت علمی و تربیت کوهنوردان می باشد و امید است با تحقق این امر بتواند رسالت اصلی خود را به انجام رساند. وجود اعضایی عاشق و دوستدار طبیت و کوه و فعالیت های عاشقانه و خلاقانه در گروه از بزرگترین موهبت های این گروه می باشد  که بعد از چندین سال بار دیگر  توسط این گروه به حقیقت پیوسته و افق های روشنی را برای آینده کوهنوردی استان گشوده است.

اَماوند به معنی قدرتمند، دلیر، پایدار و از اسامی اصیل ایرانی   می باشد.

شما می توانید یکی از اعضای گروه کوهنوردی اماوند باشید. منتظر شما هستیم.