گروه کوهنوردی اماوند


خرید و فروش تجهیزات کوهنوردی

کلیه دوستانی که مایل به خرید یا فروش تجهیزات نو و کارکرده کوهنوردی هستند می توانند به صورت کامنت در اینجا (قسمت خرید و فروش تجهیزات کوهنوردی )وسیله قابل فروش یا مورد نیاز خود را معرفی نمایندیا به آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ایمیل نمایند.

لازم به ذکر است مسئولیت کیفیت وسایل عرضه شده ،قیمتگذاری و... به عهده فروشنده و خریدار میباشد و سایت تنها برای ایجاد یک بستر مناسب در جهت آشنایی این دوستان است.لذا مدیریت سایت هیچگونه مسئولیتی در مورد حقیقی بودن اشخاص و صحت وسایل وتناسب قیمتها ندارد.

 

شرایط:افراد فروشنده باید وسیله را کاملا معرفی کرده میزان کارکرد و سلامت آن  و شماره تماس خود را اعلام نمایند.چنانچه اطلاعیه ای بدون مشخصات کامل فروشنده و شماره تماس باشد از انتشارش جلوگیری میشود.

**هر کامنت یا ایمیل تقریبا 12 ساعت بعد انتشار می بابد.

**محدودیت جغرافیایی برای اطلاعیه ها وجود ندارد.

**چنانچه مایل به ارائه عکس وسیله خود هستید آن را در قالب jpeg و در انداز0 400  300X پیکسل به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ایمیل فرمایید.

**جهت حذف اطلاعیه نیز با گذاشتن کامنت  و یا ایمیل به روشهای فوق ،مدیریت سایت پس از حصول اطمینان از صحت درخواست،اطلاعیه مورد نظر راحذف خواهد کرد.

قالب فعلی این بخش بطور آزمایشی میباشد،با نظرات و پیشنهادات خود در بهینه سازی آن ما را یاری فرمایید.

فیلتر عنوان 
نمایش # 
# عنوان مطلب بازدیدها
1 کوله 70 لیتری دیوتر 718
2 کوله پشتی ماموت 2021
3 کلاه کاسک و چادر کله گاوی 1482
4 کفش لاوان 890
5 کفش اسپورت اسکیچرز 1017
6 فروش تعدادی وسیله 924
7 جلیقه نجات نو 757
8 خرید و فروش تجهیزات کوهنوردی 2417
9 فروش کت پر گایا 1817
10 تهیه ابزار و تجهیزات کوهنوردی از نمایندگی 947
11 فروش هارنس غار 1004